Bihać: Objavljujemo preliminarne rezultate glasanja za predsjednike i članove Savjeta MZ

PRELIMINARNI IZVJEŠTAJ O REZULTATIMA GLASANJA ZA PREDSJEDNIKE I ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA ODRŽANIM 16. DECEMBRA 2017. GODINE

MZ BAKŠAIŠ 
(bira se 7 kandidata)

1. Emir (Sead) Muslić 216
2. Senad (Halid) Vuković Seni 199
3. Zlata (Muhamed) Mazlagić 193
4. Almir (Hajrudin) Alagić Ami 177
5. Emina (Smajo) Alijagić 160
6. Hasnija (Mustafa) Abdulahović Beba 155
7. Asima (Šerif) Musić 150

MZ BREKOVICA
(bira se 7 kandidata)

1. Ćehić (Salih) Sead 248
2. Jukić (Šerif) Šefik 184
3 Bosnić (Ramo) Midhad 177
4 Omeradžić (Ferid) Safet 155
5 Abdijanović (Meho) Mirzet 153
6 Bajrić (Sulejman) Nevzeta 145
7 Kahrić (Mustafa) Aladin 145

MZ CENTAR
(bira se 5 kandidata)

1. Tenzila (Fikret) Skopljak 140
2. Husnija (Sulejman) Malkoč 99
3. Huse (Mujaga) Behrem 91
4. Osman (Fadil) Imamović 81
5. Tofik (Hasan) Blagajčević Bigi 76

MZ ČAVKIĆI
(bira se 5 kandidata)

1. Indira (Osman) Ćehić 70
2. Zarfin (Redžo) Midžić Zaja 44
3. Suad (Mujo) Fileković 39
4. Muharem (Hasan) Čavkić 30
5. Kasim (Avdo) Ćehić 17

MZ DONJE PREKOUNJE
(bira se 5 kandidata)

1. Sabina (Safet) Dervišević 77
2. Kasim (Rasim) Ćurtović 72
3. Toni (Siniša) Harlaher 67
4. Edin (Rasim) Midžić 63
5. Ekrem (Muharem) Iftić Eko 59

MZ GATA
(bira se 5 kandidata)

1. Hasan (Esad) Pašić 162
2. Ramo (Asim) Delić 152
3. Adis (Rešid) Keškić 147
5. Elvir (Halil) Šabanagić 109
5. Aida (Suljo) Balić 107

MZ GOLUBIĆ
(bira se 5 kandidata)

1. Samir (Jusuf) Dervišević 176
2. Hadis (Samir) Hrustanović 150
3. Edvin (Nafi) Zuberi 136
4. Jasmin (Osman) Žerić 118
5. Senad (Avdo) Kurtović 118

MZ GORNJE PREKOUNJE
(bira se 7 kandidata)

1. Ermin (Rifet) Zulić 112
2. Muharem (Šefik) Alagić Haro 81
3. Mehmed (Enver) Mehmedović Tuti 65
4. Semira (Dedo) Alagić 59
5. Adnan (Sejad) Pečenković 58
6. Osman (Mehmed) Saračević 46
7. Muhamed (Derviš) Piralić 46

MZ HARMANI
(bira se 9 kandidata)

1. Dževad (Ibrahim) Harbaš 209
2. Edin (Ferid) Puškar 81
3. Rusmir (Amgijad) Behić 80
4. Nihad (Munir) Karabegović 75
5. Admir (Suljo) Mirvić 72
6. Amir (Kasim) Fajić 68
7. Ervin (Emir) Bunić 67
8. Sanela (Huse) Šarić 65
9. Edhem (Salko) Duraković Edo 64

MZ HATINAC
(bira se 5 kandidata)

1. Sulejman (Vehbija) Alagić Sula 67
2. Mirsad (Fikret) Kasupović Ćevap 54
3. Ekrem (Bego) Smajić 41
4. Halil (Muhamed) Hadžić 35
5. Senka (Sulejman) Kuduzović 28

MZ IZAČIĆ
(bira se 7 kandidata)

1. Rasim (Kasim) Islamović Mila 266
2. Šaban (Osman) Bećiraj 229
3. Omer (Mujaga) Balić 195
4. Esmir (Emin) Sušić 162
5. Edvin (Hakija) Sulić 153
6. Suljo (Sulejman) Felić 149
7.Safet (Hasan) Bunić 147

MZ JEZERO – PRIVILICA
(bira se 7 kandidata)

1. Asim (Rasim) Begatović Begat 192
2. Radomir (Kostadin) Radaković Rade 62
3. Almir (Ahmet) Bajrić Lav 49
4. Asim (Adem) Karabegović 46
5. Jasminko (Nihad) Skopljak 43
6. Selam (Munir) Midžić 42
7. Suad (Safet) Alagić 40

MZ KAMENICA
(bira se 5 kandidata)

1. Ekrem (Rašid) Okić 127
2. Fikret – Fadil (Šaban) Felić 103
3. Hasib (Hasan) Kasupović 102
4. Adnan (Rasim) Mujkić 102
5. Ekrem (Redžo) Čavkić Hurum 100

MZ KLOKOT – PAPARI
(bira se 5 kandidata)

1. Zerina (Rasim) Kurić 64
2. Sejad (Hasib) Trejić 61
3. Sulejman (Jusuf) Ćejvanović 20
4. Husein (Mujo) Fajković 19
5. Fuad (Ibro) Mujagić 11

MZ KULEN VAKUF
(bira se 5 kandidata)

1. Alija (Ramo) Dervišević 99
2. Adnan (Senad) Bajbutović 76
3. Dževad (Irfan) Šiljdedić 68
4. Ermina (Mehmed) Ćehić 62
5. Kemal (Adem) Štrkljević 60

MZ LUKE
(bira se 7 kandidata)

1. Mujo (Hasib) Koričić 117
2. Aljoša (Jovica) Bobić Aljo 77
3. Arman (Sead) Zećirević 74
4. Amir (Enver) Nuspahić 69
5. Senad (Šerif) Alagić Senči 67
6. Ismet (Alija) Hrkić Iso 60
7. Adnan (Kemal) Šečić 55

MZ MALI LUG
(bira se 5 kandidata)

1. Elvir (Bajro) Šehić 127
2. Aldin (Edhem) Hafizović 119
3. Šefik (Mustafa) Kličić 113
4. Fuad (Ismail) Šabić 101
5.Senida (Hidajet) Karasalihović-Adilović 89

PRELIMINARNI IZVJEŠTAJ O REZULTATIMA GLASANJA ZA PREDSJEDNIKE I ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA ODRŽANIM 17. DECEMBRA 2017. GODINE

MZ MARTIN BROD
(bira se 5 kandidata)

1. Mišo (Dušan) Knežević 29
2. Aleksandar (Stevo) Drobac 25
3. Darko (Mirko) Knežević 14
4. Mitra (Ignjo) Marčeta 8
5. Dragan (Dušan) Karanović 5

MZ ORAŠAC
(bira se 5 kandidata)

1.Ramo (Huse) Zulić 264
2.Mersud-Merko (Ibrahim) Dedić 240
3.Azem (Adem) Dedić 235
4.Admir (Sejad) Hrnjica 224
5.Aldijana (Dilber) Kozlica 218

MZ OZIMICE I
(bira se 11 kandidata)

1.Rusmira (Ramo) Konjević 179
2.Nedžad (Đemal) Mešić 164
3.Dinko (Murat) Redžić 146
4.Halid (Šerif) Merdanić 141
5.Milka (Vajan) Malkić 135
6.Adnan (Huse) Sabljaković 122
7.Amir (Mehmed) Džanić 121
8.Dževad (Hasib) Felić 118
9.Dino ( Feho) Felić 116
10.Rubija (Meho) Kulenović 114
11.Muhiba ( Muho) Medanović 112

MZ OZIMICE II
(bira se 7 kandidata)

1.Hasib (Husein) Sulić 243
2.Sead (Ferid) Džanić 136
3.Enes (Ibrahim) Delić 132
4.Slavko (Milovan) Lipić 124
5.Saud (Jusuf) Sedić 122
6.Suad (Muharem) Balić 84
7.Rifat (Salko) Emrulović 79

MZ POKOJ
(bira se 5 kandidata)

1.Amir (Ferid) Korčić 115
2.Amir (Ahmet) Zulić Ćoško 109
3.Mersad (Ramo) Mujagić 108
4.Alaudin (Sead) Zec 79
5.Osme (Osman) Rodić 69

MZ PRITOKA
(bira se 5 kandidata)

1.Adem (Meho) Šušnjar 84
2.Mila (Jovan) Salihović 74
3.Emir (Salih) Babić 66
4.Irfan (Mustafa) Mujanović 66
5.Rihad (Ale) Veladžić 66

MZ RIBIĆ
(bira se 5 kandidata)

1.Adnan (Nermin) Dizdarić 150
2.Sakib (Salko) Kurtović 147
3.Jasmina (Mujaga) Tevšić 113
4.Senad (Izet) Selimović 112
5.Ramzija (Munir) Dedić 85

MZ RIPAČ
(bira se 5 kandidata)

1.Adil (Sulejman) Mušeta 117
2.Hamza ( Ramo) Šehić 101
3.Mirzet (Irfan) Sagrković 88
4.Husein (Ibrahim) Dupanović 85
5.Jasmin (Smajo) Balić 80

MZ RUŽICA
(bira se 7 kandidata)

1.Elvis (Smail) Ajkić 373
2.Damir (Nurko) Ajkić 234
3.Amar (Elvira) Dizdarić 222
4.Safet (Husein) Čelebić 211
5.Elvisa (Šefik) Libić 208
6.Muhamed (Muharem) Selimović 193
7.Mirsad (Ibrahim) Kurtović 148

MZ SKOČAJ
(bira se 5 kandidata)

1.Stipe (Mile) Prša 35
2.Kata (Nikola) Dejanović 22
3.Ružica (Ivan) Rogić 15
4.Kata (Ivan) Bilić 15
5.Stipe (Ivan) Živković 14

MZ SOKOLAC
(bira se 5 kandidata)

1.Ferid (Hasan) Kurtović 124
2.Nedžad (Redžo) Jušić 113
3.Emir (Zarif) Bulić 111
4.Esad (Salko) Žerić 98
5.Edin (Juso) Kurtović 88

MZ SRBLJANI
(bira se 7 kandidata)

1.Nijaz (Adem) Malkoč 324
2.Selmir (Refik) Dulić 221
3.Safet (Zahid) Hodžić 206
4.Anel (Izet) Alibabić 195
5.Azra (Asim) Ibrišimović 183
6.Ahim (Šero) Jusić 173
7.Sead (Suljo) Dulić 166

MZ VEDRO POLJE
(bira se 5 kandidata)

1.Hazmir (Hazim) Alivuk 42
2.Mensur (Bekir) Alivuk 35
3.Slavica (Alojz) Lovrić 35
4.Pero (Mirko) Dujmović 34
5.Mate (Ante) Šimić 32

MZ VELIKI LUG
(bira se 7 kandidata)

1.Hasan (Huse) Abdihodžić 158
2.Nijaz (Jusuf) Hodžić 137
3.Jasmin (Munib) Đulkić 138
4.Kasim (Ahmo) Vojić 134
5.Sejad (Smajo) Šehić 134
6.Refik (Halil) Čolić 104
7.Alija (Meho) Glumac 103

MZ VELIKO ZALOŽJE
(bira se 5 kandidata)

1.Jasmin (Mujaga) Kazaz 95
2.Mesud (Sulejman) Gagić 60
3.Muhamed (Adil) Haščić 58
4.Husnija (Mehmed) Mahmutović 56
5.Midhet (Mahmut) Mahmutović 44

MZ VRSTA
(bira se 5 kandidata)

1.Denis (Denijal) Imširević 184
2.Alfan (Arif) Bašanović 178
3.Edin (Muharem) Rekić 173
4.Kemal (Omer) Halilagić 173
5.Azim (Ekrem) Imširović 167

MZ ZAVALJE
(bira se 5 kandidata)

1.Marjan (Ivan) Prša 24
2.Amra (Đulaga) Selimović- Perišić 8
3.Marko (Mile) Veljača 8
4.Safija (Murat) Budimlić Safa 7
5.Ana (Roko) Bujanović 4

MZ ŽEGAR
(bira se 5 kandidata)

1.Mario (Dragan) Franjić 11
2.Milan (Luka) Klepić 8
3.Vlado (Franjo) Franjić 7
4.Mile (Ivan) Velić 7
5.Josip (Luka) Velić 7