Delegacija KO SDP USK-a i OO SDP Bužim na obilježavanju 20.februara-Dana općine Bužim

Delegacija KO SDP USK-a i OO SDP Bužim prisustvovali su na obilježavanju 20.februara-Dana općine Bužim.

Prije tačno 23 godine položen je kamen temeljac naše općine, kamen jedinstva i herojske borbe vitezova u odbrambeno-oslobodilačkom ratu. Ovo jeste mala lokalna zajednica, ali ratnih godina, odbrana naše domovine i hrabrost bužimskih vitezova, pokazala je da je doprinos svakog građanina izuzetno bitan. Pokažimo to jedinstvo i sada, jer Bužim i danas bitke bije, ali one privredne i društvene.

Dragi sugrađani, moramo biti složni, hrabri, učestvovati i podržavati sve pozitivne stvari, jer to je recept za bolji život.

Želimo Vam čestitati 20. februar , dan koji obilježavamo kao rođendan naše općine, sa željom da zajedništvom, međusobnim razumjevanjem i uvažavanjem, učinimo Bužim , mjesto ugodnog življenja i zadovoljnih ljudi. – izjavio je  Predsjednik OO SDP Bužim
Armin Velić